Rusza sprzedaż mieszkań na Okólnej

Zaciszna oaza w centrum miasta

Bliskość miasta kojarzy się wyłącznie ze zgiełkiem, hałasem niezależnie od pory dnia i brakiem spokoju oraz ciszy? To stereotyp, który całkowicie nie sprawdza się w przypadku inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Okólnej w Krotoszynie. To bowiem miejsce, w którym mieszkańcy mają szansę mieć bezpośredni dostęp do miejskiej infrastruktury, a przy tym będą mogli odpocząć w spokoju i zaciszu własnych czterech kątów. Tutaj po prostu bez wahania chce się zamieszkać, a żadne inne hasło nie odda tego lepiej niż po prostu – witaj w domu.

Inwestycja wyróżnia się nie tylko doskonałym położeniem, ale i wyjątkowym projektem architektonicznym. W standardzie wszystkie mieszkania posiadają rolety zewnętrzne, które zarówno zapewniają bezpieczeństwo we własnych czterech kątach, jak i pozwolą zrelaksować się i wyspać w komfortowej ciemności niezależnie od pory dnia. Kupując mieszkanie przy ulicy Okólnej w Krotoszynie można bez trudu samodzielnie kreować swoje wymarzone lokum – inwestycja jest oddawana w stanie deweloperskim, ale z zapewnieniem wszelkich niezbędnych instalacji. Montowane są one podtynkowo i podpodłogowo. Inwestycja jest ogrzewana własnym dwufunkcyjnym piecem gazowym, a piec oraz grzejniki instalowane są w cenie zakupu mieszkania. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają antywłamaniowe drzwi wejściowe. Deweloper zadbał także o zewnętrzne zagospodarowanie terenu – do inwestycji będzie można wygodnie dostać się chodnikiem, auto zaparkować na ogólnodostępnym dla wszystkich mieszkańców parkingu, a ogródki zewnętrzne zostaną ogrodzone siatką.

Ogródki – to zdecydowanie mocna strona tej inwestycji. Każde z mieszkań posiada swoją własną przestrzeń zewnętrzną, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Uprawa ulubionych roślin, wypoczynek na leżaku z książką, a może popołudniowe spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi we własnym ogrodzie? Wszystko jest możliwe! Ogródki są przestronne, a największe z nich mają metraż aż 170 metrów kwadratowych. Nie trzeba więc wybierać się do parku, by wypocząć na świeżym powietrzu.

Inwestycja przy ulicy Okólnej w Krotoszynie jest przemyślana w każdym calu. Każde z mieszkań jest niczym osobny dom, dzięki indywidualnym drzwiom wejściowym do każdego lokalu. Zapewnia to poczucie niezależności od sąsiadów oraz prywatności. To doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą budować własnego domu, ale jednak preferują niezależność.

Budynek ze smakiem – tak w skrócie można określić tę inwestycję. Nowoczesny, minimalistyczny design przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie architekturę w ciekawym stylu. Przyjemnie jest wypoczywać we własnym mieszkaniu, które współtworzy estetyczne i przyjemne w odbiorze osiedle, do którego wprost chce się wracać po pracy czy szkole.

Co więcej? Bliskość miejskiej infrastruktury. Trudno sobie wyobrazić, że tak zaciszne, intymne osiedle może znajdować się w tak niewielkiej odległości od wszystkich najważniejszych punktów w mieście. Kilka kroków dzieli od wielu sklepów spożywczych, piekarni, do której rano można pobiec po świeże bułeczki, a także innych punktów usługowych. To także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi – niewielka odległość od szkoły czy przedszkola pozwala w łatwiejszy i przyjemniejszy sposób zorganizować życie rodzinne. I wreszcie – doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi miejscami pracy w Krotoszynie, dzięki czemu droga do pracy nie nastręczy wielu trudności. To jeszcze jeden dowód na to, że inwestycja przy ulicy Okólnej w Krotoszynie to świetne rozwiązanie dla wielu – tu po prostu chce się zamieszkać!

Telefon
Kontakt z nami
Oliwia Czajka
tel: +48 508 08 08 09
e-mail: oliwia.czajka@sssinvest.pl

Wojciech Gorzelanny
tel: +48 600 700 875
e-mail: wojciech.gorzelanny@sssinvest.pl
Nazwa firmy i adres siedziby
Biuro sprzedaży
SSS INVEST Sp. z o.o.
Zielniki 42
63-000 Środa Wielkopolska
2022 © SSS INVEST Sp. z o.o.
Wykonanie lookslike.pl