Dream House

Inwestycja Dream House

Strona inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Dream House w Środzie Wielkopolskiej dostosowana jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dwupiętrowy budynek wielorodzinny skrywa mieszkania o różnym metrażu: od niewielkich, 35-metrowych odpowiednich dla singli lub par, aż po 60-metrowe spełniające oczekiwania rodzin z dziećmi lub osób ceniących sobie dużą przestrzeń. Lokale są bardzo funkcjonalne, a rozkład mieszkań pozwala na pełną dowolność urządzania niezależnie od wybranego metrażu. Mieszkania na wyższych kondygnacjach dodatkowo wyposażone są w balkony, natomiast mieszkańcy lokali na parterze mogą korzystać z przynależących tarasów oraz ogródków.

W inwestycji zrealizowano dwa budynki mieszkalne, trzy kondygnacyjne – łącznie 50 mieszkań. Nowoczesna bryła budynku, wygodne mieszkania – każde posiada balkon 5-6 m2 i skrytkę lokatorską, mieszkania na parterze dodatkowo posiadają ogródki 20-50 m2. Parking przed budynkiem, łącznie 64 miejsc.

Szczegóły

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje odnośnie naszej inwestycji.

Zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią opowiemy na Twoje pytania!

Korzystając z formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SSS Invest Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez SSS Invest Sp. z o.o. przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W celu skorzystania ze swoich praw, skontaktuj się z SSS Invest Sp. z o.o. pod adresem [email protected].<br>
Wysyłając formularz kontaktowy, akceptujesz powyższe warunki.