Zaniemyska 23

Inwestycja Zaniemyska 23

Strona inwestycji

O inwestycji

Zaniemyska 23 to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie nie tylko spokój i relaks w otoczeniu zieleni, ale także dobre skomunikowanie z miastem. Inwestycja łączy w sobie wszystko to, o czym marzyć może osoba zamieszkująca w mieście. Od ciszy i spokoju we własnym wymarzonym mieszkaniu, przez bliskość terenów rekreacyjnych MALTA, aż po łatwy dostęp do wszelkich dobrodziejstw związanych z życiem w dużym mieście. Dodatkowym atutem jest bliskość sklepów i punktów usługowych niezwykle ważnych dla każdego mieszkańca.

Zaniemyska 23 to nowa kameralna inwestycja charakteryzująca się elegancją i estetyczną formą architektoniczną, położona w dzielnicy Śródka nieopodal Malty, ul. Warszawskiej i Ronda Śródka. Budynek wielorodzinny, dwu klatkowy, czterokondygnacyjny z 24 wygodnymi i funkcjonalnymi lokalami 2-3 pokojowymi o powierzchniach 44-56 m2. Do każdego mieszkania przynależy indywidualny garaż w bryle budynku. Do dyspozycji mieszkańców także bezpłatne miejsca parkingowe na terenie nieruchomości.

Szczegóły

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje odnośnie naszej inwestycji.

Zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią opowiemy na Twoje pytania!

Korzystając z formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SSS Invest Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez SSS Invest Sp. z o.o. przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W celu skorzystania ze swoich praw, skontaktuj się z SSS Invest Sp. z o.o. pod adresem [email protected].<br>
Wysyłając formularz kontaktowy, akceptujesz powyższe warunki.