Nova Dachowa

Inwestycja Nova Dachowa

O inwestycji

Dachowa to miejsce, które daje poczucie wytchnienia od zgiełku miasta i kojącą bliskość natury. A przy tym nowoczesna architektura i mnóstwo udogodnień pozwala cieszyć się miejskim komfortem.

Sześcioetapowa inwestycja z 99 dwupoziomowymi lokalami w układach 3 i 4 pokojowych. Na parterze strefa dzienna obejmującą salon z przeszkloną ścianą, taras przechodzący w ogród, kuchnia z oknem oraz łazienka, natomiast na piętrze wydzielone 3 lub 2 sypialnie i łazienka. Prosta bryła domu, stworzona z materiałów energooszczędnych oraz pompa ciepła to udany przepis na niskie koszty eksploatacyjne.

Dodatkowa przestrzeń w formie prywatnych, ogrodzonych ogródków, które liczą od 51 do 81 m2 oraz 2 miejsca parkingowePonadto ogrzewanie podłogowe, okna w pakiecie 3-szybowym, dobra izolacja akustyczna i termiczna oraz elegancko wykonane zewnętrzne elementy domów.

Nova Dachowa to rozwiązania w pełni elastyczne. Wszystko po to, żebyś poczuł się całkowicie usatysfakcjonowany i zadowolony ze swojego domu. Dlatego też dla tych, którzy posiadają własne wymarzone wizje możemy zrealizować indywidualne projekty.

Szczegóły

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje odnośnie naszej inwestycji.

Zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią opowiemy na Twoje pytania!

Korzystając z formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SSS Invest Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez SSS Invest Sp. z o.o. przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W celu skorzystania ze swoich praw, skontaktuj się z SSS Invest Sp. z o.o. pod adresem [email protected].<br>
Wysyłając formularz kontaktowy, akceptujesz powyższe warunki.