Wschodnia 19

Inwestycja Wschodnia 19

O inwestycji

Nowa inwestycja położona w Luboniu. Swobodny wybór mieszkań: położenie, metraż i nieograniczone możliwości aranżacji. Zaledwie 10 kilometrów od stolicy Wielkopolski. Niedalekie sąsiedztwo autostrady pozwala sprawnie podróżować, a bogata oferta usługowo-handlowa i rozbudowana infrastruktura rekreacyjno-sportowa zaspokoją wszystkie potrzeby bez konieczności oddalania od mieszkania.

Luboń to niewielkie miasto zamieszkiwane przez niespełna 30 tysięcy mieszkańców. Od Poznania dzieli je zaledwie 10 kilometrów. Niedalekie sąsiedztwo autostrady pozwala sprawnie podróżować, a bogata oferta usługowo-handlowa i rozbudowana infrastruktura rekreacyjno-sportowa.

Mieszkania w układzie 2 i 3 pokojowym, w zależności od wyboru kondygnacji – ogródki, balkony, tarasy czy mieszkania z antresolą. Garaż podziemny z  dostępnymi 161 miejscami parkingowymi.

Szczegóły

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje odnośnie naszej inwestycji.

Zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią opowiemy na Twoje pytania!

Korzystając z formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SSS Invest Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez SSS Invest Sp. z o.o. przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W celu skorzystania ze swoich praw, skontaktuj się z SSS Invest Sp. z o.o. pod adresem [email protected].<br>
Wysyłając formularz kontaktowy, akceptujesz powyższe warunki.